| LonelyGirl15 a întrebat:

caut un nume pentru o pagină de Facebook. Sper ca mă puteți ajuta love struck. Aștept răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Bună! Depinde ce vrei să faci pe pagină :)
Încearcă ceva ce are legătură cu ceea ce vrei să faci pe pagină...
- Sentiment.
- G I R L S
- F U N
- F O R Y O U
Poți pune orice, iar ca să arate mai "șmecher" : http://www.messletters.com/en/
Sper că te-am ajutat! Pagina mea este : https://www.facebook.com/......1167589445

4 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

De imagini:
Imagini haioase, artistice, frumoase, cool.Imaginatia imaginilor.
De muzica:
Music Page, pagina mea de muzica, nota muzicala, cheia SOL
De fete:
Totul despre fete, fetele, intr-o lume alb-negru noi suntem ROZ.Mai gaseste si tu..Ai nevoie de imaginatie.Gandeste`te la o categorie si cauta un nume misto. Funda?big grin

| axeldavid a răspuns:

Aekljhgyiaewhiuwgoiajo[wdfyhiuhnhzfso[9879Ehrw

| MariaBeatrice a răspuns:

Girls & Boys
Cutia cu vise
Ganduri & sentimente
Fetele cool
Lumea fetelor sau Lumea baietilor
Cufarul cu amintiri
Cufarul cu comori
ღღツ• LOVE ツ• ღღ
ღღDragostea, cel mai frumos sentiment ღღ
Sper ca te-am ajutat!
FUNDA? :*:*