| nr1official a întrebat:

Buna ce faceti?

Vreau sa va intrebare daca ati fost vreodata la un film(cinema) ce film ati vazut si cum sa desfasurat filmul vreau sa stiu si eu deoarece eu nu am fost niciodata cat mai concis si clar sa aiba un inteles dau fundatongue

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Este super frumos. am vazut final destination 5 in 3D. parca ai fi in mijlocul actiunii. singura problema ar fi cu locurile. nu prea recomand locurile din fata. cel putin mie mi se par incomode (dureri de gat, etc). incearca si tu sa mergi la un filmwinking

| Estera123 a răspuns:

Eu am fost la destul de multe filme. SI normale, dar si 3D(unde se folosesc niste ochelari speciali, de aceeasi forma cu ochelarii normali de vedere). Exista personal care te indruma la sala unde se va viziona filmul. Numarul sali, nr locului si randul sunt scrise pe bilet, daca este vreo nelamurire poti intreba pe cineva. Cum spunea si persoana de dinainte, te sfatuiesc sa alegi locuri in centru, nu pre sus, nici prea jos. O sa fie vreo 10-15 minute publicitate, apoi se inchid luminile si incepe filmul. Dupa ce se va termina se vor aprinde.
Crede-ma, este foarte frumos. Ecranul este foarte mare, iar sunetul destul de tare. O sa iti placa, te asigur. Si te sfatuiesc sa te duci prima oara la un film de comedie.

| Cozmin10 a răspuns:

Am fost la Cinema si am vazut filmul Rio 3d...eu am luat locuri la mijloc si se vede bine iar despre film si organizare excelenta.