| Giulia_Lepus_1980 a întrebat:

Vreau sa ma duc weekend-ul viitor la cinema si nu stiu ce film sa vad... Am o intrebare : de ce filmul Ted 2 este interzis copiilor sub 15 ani?
P.S. Puteti sa imi dati un sfat? http://ploiestishoppingcity.ro/......eatureInfo
Apropo. Aceste filme sunt aproape in fiecare zi!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca are in el obiceiuri vicioase (alcoolism/prostituate/etc)
Iti recomand minionii (despicable me 3)

| Giulia_Lepus_1980 explică (pentru anonim_4396):

Cam pentru ce varste este filmul Minionii?

| spiridus25 a răspuns:

La prima vedere Ted pare o comedie cu un ursulet de plus vorbitor insa cand afli ca e un ursulet de plus care injura, fumeaza marijuana, agata femei si le face viata imposibila lui Mark Wahlberg si Milei Kunis iti faci o idee de ce a fost catalogat un film pentru adulti.