| CrysaCrysy a întrebat:

Ce liceu si facultate trebuie sa faci ca sa lucrezi la Nasa?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Cu studiile din Romania... nu vad ce sanse ai avea...
Daca vrei neaparat sa lucrezi la NASA ar fi bine sa-ti faci studiile in strainatate (si sa inveti nu gluma) in niste tari mai dezvoltate din punct de vedere economic.

Bafta!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Facultatea FBI. Adică Fabrica de Blide şi Ibrice.

| rutanklan a răspuns:

Preferabil una din strainatate. Domeniile lor sunt vaste, dar in nici un caz Stiinte Economice sau Litere

| crisiss a răspuns:

Pai pentru asta tr sa faci ingineria la una din facultatile din sua si la lice nu tr decat sa ai media cat mai mare, iar la bac deasemena pentru a avem sanse mai mari la admiterea la una din facultati ci specializarea pe care o doresti