| tpurotpuro a întrebat:

Ce mai faceti? Uite ce e, o sa trec direct la subiect. Aveti coduri nefolosite webkinz? Va rooog...stiu ca e normal sa il cumpar dar am niste probleme financiare si chiar mi-as dori asa ceva. Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Strange in cateva luni banii tai de buzunar si eu am facut la feltongue
Te asigur nimeni nu-ti va da mai ales ca e criza! Chiar nu observi?
Ce mai cersesti degeaba daca vrei iti dau eu un cont pana iti cumperi sa vezi cum este, username:stefanaa cod:7r4gfk6n dai pe ti-ai uitat parola scrii userul stefanaa si cod secret 7r4gfk6n
Mai mult nu pot face!(stefanaa este cu 2 de a)
Funda?

3 răspunsuri:
| tpurotpuro explică:

Multumesc foarte mult. dar nu merge.mai incerc odata

| tpurotpuro explică:

Gata
merge
te iubesc

| tpurotpuro explică:

Da.Nu merge.doar mi s-a parut.Cred ca a folosit altcineva codul inaintea mea. Oricum, ai funda pentru ca ai incercat.Multumesc:*