| anonim_4396 a întrebat:

happy
Ce programe de editat poze cunosteti gen PhotoInstrument, adica care acopera cosurile si punctele de pe fata etc.De preferat, free.
Dau Fundita!batting eyelashesbig grin

Răspuns Câştigător
| Nicholle_3392 a răspuns:

Http://www.photoscape.org/ps/main/download.php Mie I`mi place mult programa asta Si acopera si coshurile :)

6 răspunsuri:
| G a răspuns:

Photoscape, gimp. ambele gratis. gimp seamana cu photoshopul, dar e mai usor de utilizat. photoscape e banalutz, dar e bun pentru modificari rapide, acoperirea defectelor etc.

| FucktheSystem a răspuns:

Fotoflexer [ e online si usor de folositwinking]

| Jane a răspuns:

Incearca si Gimp 2. 6, e foarte bun si il gasesti gratis pe net. Cauta niste tutoriale pe YouTube ca sa inveti sa il folosesti. Sper ca te-am ajutat!

| georgyana_8368 a răspuns:

Photoscape e foarte bun si iti acopera ce vreihappyFundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede-ma ca nu stiu nimic despre cosuri ca eu nu am asa ceva

| Vladu a răspuns:

Photoshop CS5. Nu e usor de utilizat.