| SelenaDesire a întrebat:

Ce smecherii mai stiti si voi de a lua bani de pe imvu? Adica in afara de cele care se stiu... cele mai "secrete" daca stie vreunul din voi...

Răspuns Câştigător
| Andreea_8014 a răspuns:

Http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html
Scrii acolo tara pe care o ai la profil si sa ai IMVU deschis(fereastra)
Dupa ce ai scris tara dai start si iti da bani :)

2 răspunsuri:
| RougeEttiquete a răspuns:

Poti intra pe siteul www.imvumafia.com si te inscrii cauti coduri si poti primi bani multi cum ar fi 3. 000 de credite sau 8000 eu am primit 4000 si acum mai am umipic si sunt accespass;)