| Fluturas_2353 a întrebat:

Buna ce v-a place mai mult dintre mare si munte?

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Sincer imi plac aman2 love struck dar as alege marelove struck e mai multa nebunie acolohappy
La munte e linistitrolling on the floor si de aia nu prea imi placebig grin
Tie unde iti place?
fundita?

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

La mare e oleaca misto vara.la munte e mereu frumos.si in plus la munte nu moare lumea pe strada din cauza caniculei si e si aerul mai curat si mai respirabil!

| TeoPT a răspuns:

Munte:X ador peisajul si atmosfera de la munte.

Desi stau in constanta nu sunt deloc entuziasmat de ideea de a merge la plaja in fiecare zi.happy

| Alexandru a răspuns:

"va "
Avand in vedere ca sunt nascut vara, asta poate explica predispozitia mea la caldura si la apa. Deci dintre cele doua variante aleg fara ezitare marea.
Totusi, ca un paradox, anul acesta nu am fost, au mers parintii fara mine si regret asta, dupa ce mi-au spus ca a fost frumos...
As alege marea si pentru simplul motiv ca imi place foarte mult natatia ( sportul care antreneaza toti muschii corpului).

Muntele inspira liniste si iti da un aer reconfortant insa nu ma impresioneaza cu nimic. Si cu atat mai mult nu as merge la munte iarna. Detest frigul si zapada...

| Ramona1 a răspuns:

Si pentru ce dai fundita?

| Optima a răspuns:

Prefer sa plec vara la mare, iarna la munte ))

| darii a răspuns:

Munte. acel peisaj pur imi incarca bateriile. Ma simt nou-nascuta cand ajung acolo, si imi vine sa zburd pe campiile verzi ale verii. Mancarea, branza mai precis, e delicioasa. De aceea cand merg acolo mereu ma intorc acasa cu 1-2kg in plusblushing E deosebit! Ar trebui sa fim bucurosi ca avem asa niste peisaje in Romania.batting eyelashes

| AdelinaC a răspuns:

Munte

| alexa_6484 a răspuns:

La mare big hug
e prea misto ma bronzenz super tare
baieti
tate goale laughing
si multe altele tongue

| tweety28 a răspuns:

Mie imi place muntele. Imi place natura... marea e prea aglomerata pentru mine. Imi place racoarea muntilor si verdeata. Imi place sa urc pe munte si sa fiu "sus". Privelistea cand ai ajuns in varful muntelui nu se compara cu nimic. Cand ajung acolo am senzatia ca sunt deasupra tuturor. In schimb la mare esti unul dintre "cei multi"