| Sofffie a întrebat:

cine are imaginatie de aici...imi place sa desenez, dar nu mai am ideii. dau fundita pentru cele mai bune idei de desenat sau niste linkuri de unde pot cauta niste desene ca sa incerc sa le fac.

Răspuns Câştigător
| MalinaH a răspuns:

Deseneaza tot felul de chestii ce iti vin am in minte de exemplu eu am desenat un pahar cun un pai si in pahar a desenat flacari cercuri colorate un craniu nota muzicala portativ o frunza cu un fluture pe ea si din pai am facut niste valuri colorate iar in afara paharului am desenat iepurasul de la playboy o foarfeca ...pe ladygaga happy sau poti face un desen cu, cai si delfini in apus de soare sau doua pisici una care sta pe planeta Pamant happy si alta care se intide cu labuta dupa ea, o plaja pustie, twilight happy, emo tinkerbell laughing, autoportret, vedetele tale preferate. ei bine sper sa iti fie de ajutor.

5 răspunsuri:
| Sofffie explică:

Ms mult, am mai facut desene dupa desenatori si imi plac unele mult, app imi place ideea cu paiul, am sa o facbig grin.

| MalinaH a răspuns:

Cu placere happy

| ToXicLoVe_2464 a răspuns:

Hi!:* Aici poti gasi o varietate de desene, de unde te-ai putea inspirawinking! Spor!:*

| ramonalexandra a răspuns:

Incearca sa desenezi asta www.rollersurfer.ro, sau testeaza placa si deseneaza apoi ce ai simtit cand ai incercat-o!