| Byencutzz a întrebat:

cine joaca lady popular? imi poate spune despre ce este vb in joc? ce trebuie sa faci?
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| sabinaelena a răspuns:

In jocul lady popular dupa ce iti faci cont vei primi o "domnisoara" (papusa) care intr-un fel sau altul te va reprezenta pe tine trebuie sa indeplinesti anumite sarcini si sa aduni bani pentru ati cumpara haine si ati mobila apartamentul va trebui sa ai grija de papusa sai cumperi de mancare sa faci baie si chestii de astea daca vrei iti poti cumpara si un animal dat trebuie sa ai grija si de el vei putea juca jocuri pentru a aduna bani vei putea castiga trofee si multe altele sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| madalina97_7913 a răspuns:

Lady popular este un joc online care va permite sa va vreati si sa va ingrijiti femeia, veti urma o cariera, adopta un animal dragalas si iubitor, organiza petreceri in gradina sau in apartament, amenaja casa dupa bunul plac, de a crea milioane de combinaţii de îmbrăcăminte şi machiaj, si de a te alatura la stilul de viata activ al comunitatii Lady Popular. sper ca ti-am fost de ajutor, bye

| Byencutzz explică:

Multumesc fetelor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu