| Lɑяisɑ a întrebat:

Cine se pricepe cu PhotoScape, poate să îmi zică cum a fost făcută pata roz de pe această copertă : https://www.facebook.com/....../photo.php
Vreau un răspuns urgent!.

1 răspuns:
| samara2 a răspuns:

"Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină."

Poza nu poate fi vizualizată. Te-aș putea ajuta, dar trebuie să văd despre ce este vorba.