| ClaudiuAndrei90 a întrebat:

Cui ii place snookerul de aici si ce jucatori preferati aveti?happy

4 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Favoritii mei :
Mark Selby "The jester from Leicester" si
Neil Robertson "The Aussie ace" big grinbig grin

| T2S a răspuns:

Imi place enorm de mult. Am avut si ocazia sa joc de cateva ori. Ca jucatori... mi-a placut Paul Hunter, insa el nu mai e de mult printre noi, acum insa imi place foarte mult O'Sullivan si Selby. Tie?

| oBanană a răspuns:

Salut!
Ma uitam, iar mie imi place O'Sulivan!

| ClaudiuAndrei90 explică:

Ma bucur foarte mult de rapunsurihappy. T2S super tare ca ai jucat.Pai mie imi place Stephen Hendry, desi imi pare rau ca nu mai joaca el prea bine.