| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea face bani in timpul liber, daca am 11 ani?

6 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Canti cu muzicuta pe strada sau unde vr laughing cantecul=5lei.

| titisan70 a răspuns:

Nasol momentul.esti prea micuta. n-am nici o idee. cere la parinti; vecini; bunici

| AnnaAnnne a răspuns:

Ajutandu.i pe bunicii/parintii tai la treburile casnice?big grin. Sper ca te.am ajutat

| schmoll a răspuns:

Faci jonglerii pe stradabig grin sau mai bine i ceri lu mami:p

| tzintar a răspuns:

Habar n-am intrucat n-ai dat nici-un fel de detalii. Daca traiesti la tara e una, daca triesti la oras e alta. Depinde de oras, depinde de ce stii sa faci (dar la varsta asta, habar n-am daca stii ceva). Un raspuns corect este cand dai si tu detalii corecte si suficiente.

| aanniiee a răspuns:

Te poti inscrie la Avon.dar ai nevoie de aprobarea parintilor