| Camelia_8424 a întrebat:

cum mai schimb coperta unui album la hi5?happy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Buna. Deci intri in albume, si dai la Gestionare Fotografii. O sa-ti apara multe poze, iar in stanga, o sa-ti apara albumul tau. Cu mouse-ul 'tragi' poza care o vrei drept coperta, peste albumul acela si gata.

2 răspunsuri:
| Some0ne a răspuns:

Stiu ca se poate face asta atunci cand pui o poza noua in respectivul album si atuci o sa. ti apara poza dupa ce se incarca si in drept cu ea este sa pui poza de profil si poza pentru album. J dai pentru album. smug

Sper ca te.am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coperta adica imaginea nu? Pai prima poza de la albumul respectiv este poza albumului.Deci trebuie sa pui o alta poza sa fie prima la albumul respectiv.big grin