| IuliaTeodora98 a întrebat:

Cum pot afla daca o adresa de e-mail e valida? am neaparata nevoie.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Trimite un email la acea adresa si daca nu mai este valida o sa primesti imediat mesaj de la Yahoo in care iti spune ca adresa la care ai trimis mesajul nu este buna. In caz contrar email-ul se duce la acea adresa (daca este bun ).
Bafta!

| Adi2ro a răspuns:

Daca e pe yahoo incearca sa-ti faci cont si bagi acea adresa ca si cum tu ai vrea sa o ai si iti spune daca e deja existenta happy

Sau daca pur si simplu vrei o adresa valida dar nu conteaza a cui e, mai usor e sa-ti faci tu una rapid sau bagi random cuvinte populare ex> coolgirl@yahoo.com john@yahoo.com happy

| Daniela_Dana_1967 a răspuns:

Multumesc pentru adresa de email valida