| NumeNou a întrebat:

Buna!

Cum pot sa imi cresc si eu pagina pe facebook? big grin

6 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Încearcă aici. Aduc like-uri la orice poză, postare sau pagină chiar și pe youtube. --> www.crescpagini.com

| Katczinsky a răspuns:

Scrii facebook in google...si dai cont nou. Completezi si gata.

| IssabellaLoLa a răspuns:

Pff ai mai multe like-uri ca la mine

oricum pai scrii la status-ul de pe mess
un mic like plz si dai link-ul

sau iti dam noi de pe TPU like

trebuie sa incarci mai multe poze(cam 10 pe zi)

dai mesaj la lista ta de prieteni chestii despre pagina si apoi link-ul

pui o poza cu poza de profil la pagina(sper ca m-am exprimat corect) pe facebook-ul tau normal(ca doar tu esti si un admin_) si ceri acolo sa distribuie fotografia.

sau te rogi de o pagina "mare"(adica cu multe like-uri gen Demotival, Rasul este sanatos, papagali vorbitori ai inteles tuwinking )le dai comm la poze ceva in gen:un like aici plz blushing si trimiti link-ul

faci prostoare gen:
sarutati mana de 3 ori
spune numele persoanei iubite
da like la (si pui lnk-ul_
uita-te dupa televizor

sau chiar le trimiti mesaj paginilor demotival etc. sa iti faca publicitate sau ii intrebi cum au ajuns asa populari

PFIU. gata ti-am spus toate secretele.

funda plz?

P.S. eu ti-am dat like acum

| Balan_Emilian_1981 a răspuns:

Un Site util pentru schimb de like-uri pe Facebook, doar iti faci cont http://admf.cc/? JNC13EL, intr-o zi ajungi si la 1000 de like-uri.

| Insaninty a răspuns:

Si eu am aceeasi problema... http://www.facebook.com/ladyinblacks?ref=hl