| TnCristinaa a întrebat:

Cum sa cresc o pagina de facebook? Cat mai multe sfaturiiiiii

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Si eu am avut o pagina de facebook, dar m-am plictisit repede de ea laughing Am facut vreo 3000 de likes.
Cum le-am facut? Pai simplu.Am fost pe pagini care aveau un numar apropiat de likes ca si al meu, pentru a ne putea face publicitate reciproca.Paginile mai mari au administratori fitosi, care nu accepta sa faca schimb de publicitate. Poti chiar sa faci si publicitate la pagini mai mici, pentru ca iti vor face o reclama foarte frumoasa.Ce e cel mai important e sa stii cum sa ceri ajutor.Decat sa spui ceva de genul :,, Hei, vrei sa facem publicitate reciproca?" poti sa incepi cu vrajeli, cum ar fi: ''Salut! Aveti o pagina foarte frumoasa si mi-ar placea sa pot sa ajung si eu la nivelul vostru.Cred ca ne-am putea ajuta reciproc, facand publicitate unii altora.Eu ma pricep foarte bine la reclame, stiu sa scriu lucruri frumoasa, bla bla bla. daca iti place ideea doar trimite-mi un mesaj."
Asta o sa iti mareasca sansele laughing

1 răspuns:
| Yuzoo a răspuns:

Incerci sa rogi alte pagini mai mari sa iti faca publicitate sau rogi prieteni care au 4000 de prieteni sa iti posteze pagina ta pe profilul lor.