| Frumusika24 a întrebat:

Cum pot trimite melodii din pc in telefom prin bluetooth ca daca dau click dreapta pe melodie si trimitere la imi arata folder comprimat, desktop, documente, destinatar, unitate dwd-rw, disc amovibil e, f, g, h. deci cumm big grinbig grinbig grin funda

1 răspuns:
| StubblyTooth a răspuns:

Pai nu poti, poti baga fisiere decat cu cablul de date. Daca vrei intr-adevar sa bagi cu bluetooth iti spun eu dar e complicat si nu merita : iti cumperi un modem bluetooth il bagi in usb si apoi instalezi un program pe care il gasesti pe internet ( bluetooth software ) si atunci ai putea sa transferi cu bluetooth