| Ralucaaa6 a întrebat:

Buna happy! Cum sa te distrezi la mare? Funda kiss

Răspuns Câştigător
| alexandra8787 a răspuns:

Bunahappy! organizeaza jocuri pe plaja(cu mingea,cu apa,cu nisip, etc), plimba-te pe faleza seara pentru o noapte linistita si mergi pe terase, in parcuri, in discoteca sau in club... Sper ca ti-am dat cateva idei! Funda? te rog

3 răspunsuri:
| Selena2001 a răspuns:

Pai,intra de mai multe ori in apa.

| Selena2001 a răspuns:

Funda?

| valiblonda a răspuns:

Pai depinde ce iti place tie... ai putea sa stai pe plaja apoi sa mergi sa te plimbi sa mergi prin mall putin apoi ai putea merge intr'un club sau depinde ce preferi ai putea merge la o terasa sau sa te plimbi prin parc nu stiu ce preferinte ai tu...