| Winniee a întrebat:

Cum se pune o lucrare facuta pe Microsoft Ofice Word 97 -2003 Document pe A4 ( coala de scris normala ) in A3 ( coala de scris mare ).
Urgent! Merci.
( Sorry de categorie ).
Dau funda + vot ( folositor si inteligent ) la 100 raspunsuri.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Setezi la hartie A3 si apoi setezi pagina. Deschizi documentul si intri prin File/Page Setup/Paper, bifezi A3 si apoi la Margins setezi marginile - sus/jos, stanga/dreapta si dai OK. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| Detecandy a răspuns:

Fisier-> initializare pagina