| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

Buna big grin Stiu ca pentru unii o sa-i enerveze intrebarea, asa ca mai bine nu raspundeti... deci vreau sa stiu ce s-a mai intamplat in Iubire Si Onoare?whistling Ultimul episod vazut de mine a fost, la sfarsitul lui, cel in care Ilinca era pe punctul de a se casatori cu Amir si ea a aflat de o alta crima de onoare). Multumesc celor care imi raspund :*
Doar pe scurt vreau sa ziceti big grin ~

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Oxana, asa zisa Samira, a intrerupt nunta si l-a mintit pe amir ca a fost luata de un rus si ca a dus-o intr-un spital...etc.
el a primit-o inapoi si luni o sa vezi ca ilinca o sa plece inapoi big grin
fundita?