| flyflaviu a întrebat:

daca este pe aici un fost detinut...asi vrea sa-mi spuneti ce se afla intro camera de izolare? Cel mai bun raspuns are funda!

9 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Intreaba politia, ei stiu mai bine.

| Marian619 a răspuns:

Nu te uiti la filme? Sunt un fel de perne albe din piele pe pereti si atat

| Azµre a răspuns:

O găleată în care să-ți faci nevoile.

| Fatamuntilor a răspuns:

Tu crezi ca fostii detinuti scriu pe TPU?
O camera de izolare e un loc in care in care stai singur pentru abateri disciplinare grave! LOGIC.
PS ai vreun gand?

| Myyy3 a răspuns:

laughing fostii detinuti acum probabil se bucara de viata nu irosec timpul cu TPU.E o camera alba cu bureti pe pereti, nu ai de ce sa te lovesti, adica nu te poti omora! nevoile le faci la cerere

| Valy93 a răspuns:

E valabil si pentru detinutii inofensivi si nevinovati? Cum ar fi elevii arestati la orele pe care nu le suporta? laughing)

| flyflaviu explică:

Vroiam sa spun daca se afla o camera de supraveghere pe acolo

| flyflaviu explică:

@Angycut Nu

| 1flower a răspuns:

Salut! nu sunt detinut dar cred ca un pat si o toaleta ca nu trebuie sa ii lasi lucruri multe la niste detinuti.si primesti niste mancare pe acolo.