| iris30 a întrebat:

Daca o persoana te blocheaza pe facebook(astfel incat sa nu ii mai poti accesa profilul) ea poate sa iti acceseze profilul tau?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poate.

| botik_3241 a răspuns:

Nu, din moment ce tu nu ii poti vedea profilul acelei persoane, nici ea nu il poate vedea pe al tau. happy

| AdelinaPopovici3092 a răspuns:

Nu, nu poate, stiu pentru ca am facut si eu asta, am avut 2 facebook-uri si la unul mi-am uitata parola si mi l-am blocat de pe celalalt, si apoi nu stiam de ce nu-mi mai gaseam facebook-ul ala : pentru ca mi l-am blocathee hee. Dar sa stii ca daca te-a blocat cineva pe facebook facebook-ul iti va merge cam rau un timp. Dar isi va revenii repede, sa stii happy Imi dai FUNDA? Te roooog puppy dog eyes!

| Raluka222 a răspuns:

Nu poate

| deea8907 a răspuns:

Nu

| SeBy_SeBy_1996 a răspuns:

Nu

| Perhinschi_Cristina_1969 a răspuns:

Eu ma nu mesc spataru madalin Daniel