| lolita24 a întrebat:

dati-mi si mie niste jocuri din astea cum e doom 1, doom 2, doom 3, si doom 4. Dar daca se poate sa fie online din astea faine gen aventura, impuscaturi. Dau funda celui cu cel mai fain joc online! big grin

3 răspunsuri:
| Gabitzooo a răspuns:

Wolfenstine se download mai greu, counter strike, ceva care nu seamana project powder si mouunte blade sper ca te am ajutat

| RaduManole a răspuns:

MicroVolts, si unu tare de imi place mie : Brawl Busters, cu lupte: f tare e vindictus, masini : nfs world

Întrebări recente