| Doloresidk a întrebat:

Buna :*

Dati`mi va rog si mie idei de martisoare care le-as putea face cu ce gasesc prin casa ( adica nu cine stie ce "complicatiuni" big grin )

Va rog sa precizati si materialele necesare!

Multumesc aniticipat!

[Funda]

Răspuns Câştigător
| Alexstrasza a răspuns:

Buna michelle, incearca sa faci martisoare din nasturi. Nu e cine stie ce material, dar...e o idee big grin alta idee care mi-a venit pe moment : pietricele vopsite cu oja? Nu stiu ce sa zic, sper ca ti-am fost de ajutor happy Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Alejandro_2784 a răspuns:

Buna!
Eu am facut martzisoare din corvi de fistic blushing
Iese fain, si cu oje, marcare, carioci le desenezi happy
Bafta! :*
[Funda]

| Alejandro_2784 a răspuns:

Corji*

| ioana_6923 a răspuns:

Poi daca ai scoici ata alba si rosie asaa si niste frunze uscate aracet foarfek si e gata
sper sa iti fie de folos
funditalove struckbig grin