| knnight a întrebat:

Buna! De ce ati apelat voi la acest sitebig grin

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Din curiozitate...la inceput!
am raspuns la o intrebare, a lui andy, daca tin minte bine...si primul raspuns a fost castigator!
si am luat-o ca pe un semn...
apoi am observat ca experienta mea de viata, sfaturile mele, pentru unii au fost de ajutor!
si mi-am zis de ce sa nu ajut!
apoi am inceput sa cunosc persoane noi, si sa leg prietenii!
acum ma "laud", cu cativa dintre ei care s-au dovedit a fii prieteni adevarati!
am avut si momente cand am fost pe punctul sa renunt... dar noii mei prieteni m-au oprit...si pentru ei am ramas!

21 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pentru ca imi place sa ajut oamenii si pentru ca am vrut sa imi fac prieteni noi love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La inceput din curiozitate, apoi din dorinta de a ajuta pe cei care aveau nevoie de acest lucru.

| Silvia a răspuns:

Cautam ceva pe goagal si am dat de el...am mai dat de vreo 2-3 ori si pana la urma m`am hotarat sa imi fac contbig grin

| crisS a răspuns:

Din greseala big grin

| Elly4all a răspuns:

Pentru ca am vrut sa cunosc oaeni noi si sa'mi fac prieteni, sa fiu ajutata si sa fiu de folos.happyu?

| Elly4all a răspuns:

@knnight sper sa stai cat mai mult printre noibig grin

| maryana5 a răspuns:

Pt. ajutor si pentru. a da ajutor happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Am intrat din curiozitate la inceput...cautam ceva pe netwinking si am ramas pentru a ajuta pe cei care au nevoie de un sfat happy

| monyk a răspuns:

Buna, eu personal am apelat la acest site pentru a putea ajuta cu sfaturi pe toata lumea si ata cat pot sper sa fiu de folos, imi pare bine ca am avut prilejul de a sfatui cu ce pot...

| Gabry a răspuns:

Cautam ceva pe net pentru scoala si am dat de site. M-am uitat pe aici sa vad despre ce e vorba, am mai pus o intrebare pe anonim...si intr-un tarziu m-am gandit sa-mi fac contbig grin

| DarKJoKeR a răspuns:

Pentru ca era singuru la care apelam si nu suna ocupatlaughing

| DarKJoKeR a răspuns:

Acum luand-o serioslaughing...ador site-ul asta:X.cautasem o intrebare pe google si primul raspuns a fost asta.De cum am intrat, mi-a placut, si cateva ore bune mi le-am petrecut citind intrebarilaughing. Mi-am facut cont, iar acum nu mai scapati de mine asa usordevil. app knnight...am apelat cu taxa inversalaughing

| DarKJoKeR a răspuns:

@knnight
Hihi...de acum te invadez cu raspunsuri la fiecare intrebaredevillaughing... vrei razboi, huh?devil

| yuli10 a răspuns:

Pentru ca uneori e bine sa auzi si o solutie obiectiva la problema ta. si sa o poti privi din mai multe puncte de vedere.
in plus cunosti oameni sociabili si inveti lucruri noi. happy

| knnight explică:

@darkjocer si ai avut semnallaughing

| knnight explică:

@elly4all pai eu cautam ceva si scria ceva de TPU, am intrat si mi-a placut la nebunie, mi-am fact cont si cam asta a fost totbig grin. orkm imi place mult aicibig grin

| knnight explică:

@elly4all fi sigura ca asa o sa fiebig grin:*

| knnight explică:

@darkjocer, tare, si nici de mine nu ai sa scapiphbbbbt, deci fratioriblushing))

| knnight explică:

Hai sa vedem manhee hee), care pe carne laughing

| adyth a răspuns:

Pentru ca aici am sa gasesc mereu un raspuns bun... de la oameni ca mine, din tara mea.
Oameni inteligenti si prietenosi, oameni care sunt dornici sa ajute.

| rox a răspuns:

Cautam ceva pe net si-am dat de TPU. Mi-a placut si mi-am facut cont.happy