| bytzii a întrebat:

De ce nu pot instala the sims 2? Acum 2 luni am putut descarca si instala.Am descarcat 8 variante de sims faca nici o problema.A trebuit sa reformatez pc-ul iar acum nu mai pot descarca decat sims 2 original.Instalez in format iso si cu DAEMON Tools Lite si cand ajunge sa se instaleze, ajunge la 100% si imi apare ceva ciudat, apoi imi zice sa inchid aceea chestie.Inchid si incepe sa se dezinstaleze. Funda!puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Buna:* ai reusit pana la urma sa.l instalezi? ca la fel imi face si mie acum si ma scoate din saritelaughing astept rasp tau :*

| DyddyShORRR a răspuns:

Poi : mai intai instaleaza-ti The Sims 1, apoi iti descarci sims 2 si il instalezi peste (Sims 1) apoi iei restul pachetelor si le instalezi peste (Sims2).

| bytzii explică (pentru DyddyShORRR):

Pai acum cateva luni nu avut instalat the sims 1 si am instalat the sims 2 si mergea.