| MrsBrunetzyka a întrebat:

de ce TPU se "misca " atat de greu de exemplu : Am vrut sa dau un raspuns la o intrebarre in care aparea 0 raspunsuri, dar cand am intrat sa raspund intrebarii erau deja 5-6- raspunsuri nu era 0 cum scrie sau va mai dau un exemlu : daca am pus o intrebare si ma uit la ea in intrebarile mele imi apare 6 raspnsuri ( de exemplu ) dar cand intru in ea nu pot vedea niciunul.mai sunt multe.
Ce se intampla?

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Unele răspunsuri trebuie să treaca printr'un filtru de verificare şi apar doar după ce sunt aprobate, însă ordinea în care vor apărea postate va fi dupa oră happy

| marius577 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.Chiar as vrea sa stiu de ce.

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Poate site`ul este in mentenanță. Adica, este posibil sa se efectueze la el lucrari de intretinere a sistemului tehnic.
Mai tuturor li se intampla asta, dar in ciuda acestui lucru, TPU ramane un site foarte bun.

O zi buna!

| Herr a răspuns:

Pai, nu conteaza cate raspunsuri sunt sau cate nu sunt, voi trebuie sa ajutati acei oameni, nu numai pentru funda, dar au nevoie si ei de ceva.

| ops a răspuns:

Asta mi sa intampat chiar acum vream sa pun raspunsul pentru ca acolo scria raspunde primul dar cand am intrat era deja un raspuns si mi sau mai intamplat de astea.