| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna de la o vreme cand ma bag pe Facebook sa ma pun sa ma joc pe niste jocuri de exemplu :,, The Sims Social" si nu mi se dechide tot arata ca se incarca, sunt dati cand se deschide dar nu apuca sa se deschida si imi apare acolo sa intru pe el iar.
Va rog sa ma ajutati sa pot sa fac sa imi mearga jocurile in special cel mentionat.

1 răspuns:
| Olivia_Laura_1981 a răspuns:

Asa face uneori si la mine.imi tot da reload, nu ai ce face.de multe ori imi aparea numai mie reload si restul din lista se jucau linistiti