| Дмiвa a întrebat:

de la un timp am observat ca atunci cand dau click pe linkuri din yahoo messenger, sau in alte locuri, pagina web se deschide in Office Word si nu intr-un browser (am mozilla si opera). Ce pot face sa mi se deschida din nou intr-un browser? Chiar nu stiu cum de s-a "dereglat".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla, dezistaleaza cele 3 programe( Word, Mozila, Opera) si instaleaza-le din nou.
Incearca sa faci asta mai intai cu Word-ul posibil sa se rezolve numai cu reinstalarea lui.
(poate sa fie o simpla incurcatura de extensii adica html-ul sa se deschida cu Word)

1 răspuns:
| klaus_7505 a răspuns:

Poti sa-ti setezi unul din cele doua browser-e ca browser de baza, default browser sau cum vrei sa-i spui. Cred ca o sa rezolve problema.