| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Deci, cand deschid internet explorer, imi apare pagina de cautare ( la inceput) ceva cu face. Eu vreau sa imi apara Google.
Deci cum fac ca pagina de inceput ( cand deschid internetul ) sa fie Google?

Răspuns Câştigător
| LoveMe_1523 a răspuns:

Sal... sus iti apare " Tools " dai acolo dupa "internet Options " sh apare " Home Page " sh scrii uh acolo www.google.ro

3 răspunsuri:
| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

Buna!
Pai deschizi Internet explorer,apoi te duci la Tools,dupa Internet Options, dai General, HOME PAGE si scrii la address www.google.ro apoi dai ok si gata.
Sper ca te-am ajutat!

| TRN a răspuns:

Deci depende si ce brouswer ai. oricum apesi pe tools si internet opitons si prima de aia acolea o sati scrie un site si acolo scrii google.ro
baftaȘX

| claw12 a răspuns:

Buna dai pe start si pe acolo este si control pane dai click si dai pe network and internet connections si apoi internet obtions si prima este home page scrii www.google.ro dai apply si gata