| puscahoreangaion a întrebat:

am o mica problema la internet explorer cand deschid pagina in loc sa apara sigla google apare about blank si blank page! cum pot sa setez internet explorer pentru ca atunci cand redeschid browserul sa apara google!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

In primul rand nu mai folosi porcaria de IE. In al doilea rand, intra pe Google, dupa care te duci in setari si ii spui sa-ti puna ca default "current page"...adica aia cu Google!

| puscahoreangaion explică (pentru K0sti):

Kosti am avut virus blank page care indifferent ce faceam tot blank page dacea!

| K0sti a răspuns (pentru puscahoreangaion):

Ok, fa o devirusare ca la carte cu Bitdefender sau Kaspersky si instaleaza Chrome sau Mozilla, lasa prostia aia de IE!