| HepiBăluuns a întrebat:

Deci.cand luam, exact, vacanta de vara? Eu am un calendar care iti zice de cand pana cand ai cursuri, cand iei vacanta de Pasti, inclusiv cand iei vacanta mare.Problema e ca acolo scrie pe 18 iunie.Nu are cum, ar cadea sambata sau duminica.
Va rog ajutati-ma! Trebuie sa stiu exact deoarece am programat ceva pe 13straight face
funda:*

Răspuns Câştigător
| BuBu_3625 a răspuns:

Pe 13 iunie sigur, pentru ca am vazut in carnetul doamnei directoare! Si pe ProTv si Kanal D la stri a dat ca vacanta mare o luam pe 13 iunie! Sper ca te-am ajutat!kiss

2 răspunsuri:
| Th3oDorRa a răspuns:

Am si eu un calendar care imi spune ca ultima perioada de curs ar fi 26 aprilie-17 iunie insemnand ca pe 26 mergem la scoala si pe 17 este ultima zi de scoala

| GaByTzU_5045 a răspuns:

Pai ba da... are cum, pe 17 iunie luam adica vineri!