| anonim_4396 a întrebat:

Bunayawn.
Deci cine imi poate da materia de clasa a 5-a la biologie.straight face? :-s
Am cautat pe net dar nu prea am gasit.
Am nevoie pentru testul initial din cl a 8-astraight face si nu mai am caietul` de bio din a 5-a.whistling l`am aruncat whistling.
Adica profesoara noastra e dusa putin, vorbeste intr`una si sa trezit acum sa ne zica ca noi dam test din materia de clasa a 5-a [ de parca mai stim ceva] pentru ca cica materia de clasa a 7-a nu are nici o treaba cu aia din a 8-astraight face. Mda.ma rog. DAU FUNDITAAAAAAAAAA!

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Intr-a 5-a ati facut botanica, cu plante...sigur nu va trebuie aia de a 6-a, cu vertebratele si nevertebratele?

| IonutPutinica a răspuns:

Pai botanica a-ti fk intr-a cincea

| Sinitar a răspuns:

Are dreptate pentru ca in a5-a faci botanica si in a 8-a faci cu ecosistemul iti spun pentru ca si eu sunt in a8-a si scuze nu stiu pe unde gasesti materia de a 5-a