| alina88 a întrebat:

Buna dragii mei.As vrea sa-mi raspunda cineva la aceasta intrebare din propria experienta sau din sursa sigura:momentan ma aflu in italia si as vrea sa stiu ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a adopta un caine? dar dac il iau din romaniacum functioneaza treaba? MULTUMESC ANTICIPAT DRAGII MEI

1 răspuns:
| roxxy96 a răspuns:

Pai te duci la veterinar ii faci vaccinurile apoi ii vei face pasaport la veterinar si apoi te tr nu stiu unde sa-i puna un cip care nu afecteaza cu nimic si in plus daca il pierzi pe acolo o sa til descarca