| lyss a întrebat:

Buna dragilor, caut de mult un film, am reusit sa-l gasesc insa nu pot gasi subtitrarea la el.Imi doresc foarte mult sa gasesc subtitrarea, filmul este deosebit, este inspirat dintr-un caz real, Erik Roberts in rolul principal iar filmul de numeste,, Mai puternic decat moartea,, ( Saved by the light) 1995. Ma poate cineva ajuta? Astept cu nerabdare, va multumesc din suflet.

5 răspunsuri:
| lyss explică:

Caut subtitrarea acestui film, ma poate ajuta cineva?

| lyss explică:

Din pacate nu ma pot ajuta cu acel link, am incercat dar nu merge...Iti multumesc mult de tot, poate totusi gasesc pe cineva sa ma ajute...

| lyss explică:

nu am gasit-o nici eu pe nicaieri, nu exista alta modalitate oare?

| maf a răspuns:

Imi pare rau, am incercat sa caut pe google subtitrarea, dar n-am gasit-o sad