| lyss a întrebat:

Buna dimineata, am si eu o rugaminte, am reusit sa gasesc un film pe care il cautam de foarte mult timp, insa nu pot gasi subtitrarea la el. Este un film din anul 1995, inspirat dintr-un caz real, un film impresionant, deosebit, jucat de Erik Roberts se numeste Saved by the light ( Mai puternic decat moartea). Vi-l pot da si voua spre vizionare, problema este ca nu gasesc pe nicaieri subtitrarea lui, poate cineva de aici sa ma ajute? Exista vreo modalitate de a face rost de ea? Am cautat-o pe f multe site-uri si nu am gasit-o...

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Incearca pe www.subtitrari.exsto.ro. Aici gasesti toate subtitrarile aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR). :)
Bafta!;)

| DiDi a răspuns:

Am gasit eu.
Intra aici: http://www.allsubs.org/subs-download/saved+by+the+light/1279795/; dai scroll in jos si va trebui sa scrii ceva cod. Dupa ce ai scris codul respectiv, o sa-ti apara o fereastra, unde scrie "Click here to download subtitle". Dai click acolo si o downloadezi.:)

| lyss explică:

Nu este, am incercat, nu o gasesc! crying