| ingerashpierduth a întrebat:

dupa voi cu cine ati vrea sa ramana Elena in The Vampire Diaries? Cu Stefanlove struck sau cu Damon? Argumentati!
Cel mai original raspuns primeste funda

Dupa mine cel mai bine ar fi sa ramana cu Stefanbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Differentx13 a răspuns:

Hmm, cam greu de ales pentru că aman2 o iubesc pe Elena thinking Dar mie mi-ar plăcea să rămână cu Damon, sincer. Prima dată ea a fost îndrăgostită de Stefan dar se spune că cine se îndrăgostește a doua oară, nu a fost destul de îndrăgostit/ă prima oară :] asta e părerea mea happy

| Lykee a răspuns:

Cu Damon ca e mai frumos laughing. Glumesc! Cu Stefan cred si eu ca trebuie sa ramana pentru ca de el s-a indragostit primul si se iubesc mult...

| yasmy00 a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu tine, Elena ar trebui sa ramana cu Damon deoarece el este dragut, amuzant si sa nu mai spunem super indragostit de Elena.Si Stefan este indragostit de ea dar el nu este la fel de spontan ca Damon si in plus a folosit-o impotriva lui Klaus fara voia ei si a bagat-o in sperieti, pe cand Damon a incercat de fiecare data sa o protejeze.Subliniez :cand Stefan a folosit-o pe Elena impotriva lui Klaus nu era sub stapanirea acestuia.Aceasta este parerea si sper ca a mai multora.