| a întrebat:

Buna:* era o melodie pe care o canta o fata si un baiat. si nu mai stiu cum se numea zicea ceva de genul "sacho beat". help dau funda si vot(:

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alexandra Stan.Mr.Saxobeat.O gasesti pe Youtube.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna Alexandra Stan-Mr.Saxobeat:http://www.youtube.com/watch?v=sS76eS34Y0c&ob=av2e
Numai bine.

| Scândură a răspuns:

Alexandra stan- mr. saxo beat

| Scândură a răspuns:

O fi vreun remix, si de asta ti se pare nou. Nu cred ca i-a luat cineva versurile din melodie pentru. una noua.
Cauta si tu pe youtube alexandra stan- mr. saxobeat remix

| queerkulture a răspuns:

Mr. Saxobeat?
Yuck.

| CrAzZyRose a răspuns:

Mr. Saxobeat! http://www.youtube.com/watch?v=sS76eS34Y0c& sper ca te-am ajutat :)

| explică:

Nu e de la alexandra stan! e nou nouta melodiaaa!:-l crying

| explică:

@Scândură nu e.sad am cautat. in fine, dar nu e de la alexandra stan pentru ca la radio [unde am auzit-o] zicea ceva cu "dj" nu mai stiu cumlaughing pentru ca vorbea repede fata si n-am intelesstraight face. oricum mersibig grin