| MaryWhiteRose a întrebat:

Era un film cu un caine politist Ace,care a fost "acuzat" ca a muscat un om apoi "condamnat"[daca putem folosii termenii astia cand vorbim despre un caine] la moarte dar el nu era vinovat si a scapat din locul ala unde trebuia sa-l omoare si incearca sa se intoarca acasa iar familia lui cred c-a murit dar fata stapanului sau si-a dat seama ca inca traieste,ma rog e comedie filmul,in mare parte, stiti cum se numea? Eu l-am vazut prin 2008 sau 2009 si nu am vazut decat putin pe la mijloc si acuma as vrea sa il vad pe tot.

Răspuns Câştigător
| MotanuXzX a răspuns:

Stiu filmul, se numeste,, Ace of hearts''

Regizor:
David Mackay
Scenarist:
Frederick Ayeroff
Genul:
Familie
Durata:
100 minute
Funda>?

1 răspuns:
| MaryWhiteRose explică:

Merci big grin Acuma-ti dau funda dar nu stiu de ce nu-mi apare optiunea, incerc pe alt server thinking