| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Erau mai demult la televizor niste desene cu 2 monstruleti si un baiat si de fiecare data cand baiatului i se facea rau.ei intrau in corpul lui si ne invatau pe noi despre corpul uman. Si il vindecau de fiecare data. Nu mai stiu cum se numeste si as vrea sa-l revad. Imi placea foarte mult cand eram mica. Funda si voot! :*

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Ozzy si Drix

| CryChristiAN a răspuns (pentru FreakyChucky):

AAA da. Ce desene tari erau.TU le mai tii minte?smug Eu la stiu exact ca-n palma toate desenele copilariei mele.

2 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Autobuzul magic?