| R0011 a întrebat:

Este adevarata chestia cu " daca visezi ceva ce`ti doresti, sau nu neaparat, nu o sa se intample niciodata`?" Mersi!:-x

10 răspunsuri:
| тøхх a răspuns:

Nu neparat. happy Eu am visat ceva ce mi-am dorit...

Si mi s-a indeplinit.

Chiar multe lucruri. tongue

XoXo`;-x

| RainDrop a răspuns:

"daca mananci o salata, primesti una", ce mai tampenii!

| Laue a răspuns:

Ideea e ca visele nu sunt altceva decat idealuri si/sau temeri. Daca visezi ceva ce iti doresti, inseamna ca iti doresti acel lucru foarte mult, ceea ce inseamna ca probabil il vei capata in cele din urma. Noroc!

| username_8290 a răspuns:

Ce superstitie idioattta!

eu am vista multe lucruri care s`au intamplat!

| Poinsettia a răspuns:

Nu, e o prostie.

| AidaAmaranta a răspuns:

Da!

| Emmeii a răspuns:

Buna! Nu Si stii asta.
pa pa

| tomas_1123 a răspuns:

Nu este adevarat.adica eu am visat la multe lucruri si mi-am dorit foarte mult si acum le am, acum depinde ce-ti doresti, dar daca nu o sa il ai sa nu crezi ca din cauza asta, stii vorba aia keep dreaming
Deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul are 3 trepte: constient, subconstient si inconstient. Cand esti constient realizezi tot ce ti se intampla si esti prezent. In subconstient se duc informatiile care nu sunt de mare importanta in mom. de fata, si le scoti de acolo cand ai nevoie, cum ar veni. Deaia visezi, ptc lucrurile din subconstient trebuie sa se intample cumva, ca sa iti satisfaci pofta, sa simti ca ai rezolvat intr-un fel sau sa iti amintesti.

| Otiliuza a răspuns:

Da eu asa am auzit!