| Clara_6276 a întrebat:

Etse un nou serial acum pe Kanal D:"Dragostea nu bate la usa". Stie cineva cand se difuzeaza? >Multumescbig grin

4 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

" Începând de miercuri, 5 mai, de la ora 20. 30, Kanal D va difuza cele mai noi şi mai spectaculoase filme de lung metraj din Turcia, avându-i ca protagonişti pe celebrii actori din serialele 1001 de nopţi, Iubire de argint, ASI împotriva destinului.

După ce i-ai urmărit cu sufletul la gură în serialele preferate, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Kivanç Tatlitug, Songül Öden, Tuba Büyüküstün se întorc în câteva producţii care au făcut senzaţie în cinematografele din Turcia. Aceştia sunt doar câţiva dintre îndrăgiţii actori pe care îi vei vedea în noi ipostaze şi noi roluri şi alături de care vei râde, vei plânge şi te vei bucura în comedii, drame sau filme de acţiune.

Filmul "Dragostea nu bate la uşă" este primul care deschide seria ecranizărilor de succes din Turcia, având-o ca protagonistă pe îndrăgita actriţă Berguzar Korel, interpreta rolului lui Sehrazat din serialul 1001 de nopţi ".happy

| Clara_6276 explică:

Deci care e programul de difuzarE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miercuri seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ask geliyorum demez" nu este un film, ci un serial, cu Tolgahan Sayisman si Berguzar Korel.Il poti gasi si pe youtube, dar in limba turca.