| AllexAlexandra a întrebat:

Eu joc un fel de joc sa ii spun asa un fel de lume virtuala. Pe scurt imvu. Si faza e ca eu intr'o relatie am pus suflet. El era fostul iubit al unei prietene. Si el m'a parasit pentru ea. Iar ea nu vrea sa renunte la actualul ei iubit pentru el si totusi il iubeste si pe el si pe iubitul ei inselandu'l cu baiatul respectiv. Ar trebui sa inteleg ceva din asta? Si daca da ce?

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Gandeste`te ca este doar un joc si nu trebuie sa pui suflet! Nu`ti mai pune atatea intrebari pur si simplu gandeste-te ca asta`i soarta! Si eu joc de ceva timp, am fost intr-o situatie ca tine.Incearca sa nu mai pui suflet mai ales in,, relatiile virtuale''.Fii indiferenta si ai sa vezi ce bine e! Puppicii si sper sa treci peste totate greutatile pe care le ai intampinat pe imvu!kiss

4 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

In viata sunt si esecuri, sunt si castiguri. Ai stat putin cam mult online de te-ai atasat de ala. Daca totusi chiar e adevarat ca ai pus suflet, iesi afara cu prietenii si ia o pauza. Nu mai juca jocul acela pentru o perioada si o sa iti treaca. Pe viitor sa stii ca nu trebuie sa mai pui suflet la relatiile virtuale. Mai ales daca ai o varsta frageda. Intr-adevar cunosc persoane care de la o relatie virtuala au ajuns sa fie impreuna, dar acelea erau mature si aveau posibilitatea sa se vada.

| CrazyTeenager a răspuns:

Intr-o relatie virtuala ai pus suflet?
Get a life girl...

| DeathTheKid a răspuns:

Ia`ti o viata, fetitalaughingvai de viitoru` taulaughing

| NedelcuRemus a răspuns:

Iti spun mai bine iti vezi de viitor.Si in priivinta cu fostul prieten nu tea iubit.Mai bine prietena ta il uita! Funda pls?