| GEORGY_4531 a întrebat:

eu si cu inca 3 fete ne-am infintat o trupa de dans si nu stim cum sa se numeasca trupa.cateva idei? funda!

7 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Teen Steps

| ALice_4674 a răspuns:

Initialele voastre. De ex: G.L.G

| Bezea a răspuns:

Girls DeMo - Girls Dead Monster.

| Anddreee a răspuns:

Stance smug
inseamna atitudine

| ĄℓтNuмЄ a răspuns:

Aveti coregraf?
PUNETI NUMELE : Love to rok,(

| schindlerww a răspuns:

Free Spirit
Gregory 41
Movement
Ethiopia.

Nu intreba ce-i cu numele astea. E tarziu. Sper ca macar sa nu rada nimeni de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy as putea sa-ti dau cateva exemplehappy uite:* : dance forever, dance by3girls,... happy nu imi vin acu multe exemplestraight face dar le poti inventa asa din cuvinte usore dar(sa fie in lb engleza!)winking suna mai bine:* te pupic si succes!:* fundita?