| PandaGirl a întrebat:

fUNDA PLUS VOT! Cine stie daca si cei din clasele 5-8 au vacanta saptamana viitoare caci din cate am inteles cei din clasele 1-4 au vacanta! Plss raspuns!

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

5-8 nu au vacanță! Doar cei din 1-4. E o vacanță pentru repaus, să se odihnească copilașii.

10 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Nu, cei din 5-8 nu au vacanta, doar clasele primare (1-4) si cei de la gradinita. Pacatsad Bye:*

| NothingImportant200 a răspuns:

Nu. Nu avem!winking Doar cei mici au!tongue Bafta la scoala!kiss

| Raymond a răspuns:

Au vacanta doar cei primari I-IV si prescolarii

| Dragosgan a răspuns:

Nu, decat 1-4 au vacante.

| andra1223 a răspuns:

Numai cei din clasele I-IV au vacanta happy

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Eu sunt in clasa a7-a si cred ca numai clasele 1-4 iau vacanta din cate stiu eu...crred sad

| lucu a răspuns:

Nu noi nu avem!sad

| elly_2578 a răspuns:

Nu avem vacanta. au doar cei din clasele 1-4 happy

| mirunika910 a răspuns:

Asa este! Doar clasele 1-4 ai vacanta.

| Kate_9642 a răspuns:

Hey, cei din 5-8 nu au vacantasad
Doar cei din 1-4.