| NatiiȘiAtât a întrebat:

Hristos a inviat! Stiti cumva preturile atractiilor din Oraselul Copiilor din Bucuresti (carusel, casa groazei etc.)? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Marian1111 a răspuns:

La carusel pretul este de 10 lei/persoana, la casa groazei este de 7 lei/persoana.In caz ca te intereseaza si pretul la masinute, acesta variaza intre 3-5 lei/masinuta, pretul unui bilet la ciocan este de 10 lei/persoana la fel si la Crazy Dance. Sper ca te-am ajutat...Paste fericit!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adevărat a Înviat!
Fără 100 ron să nu te duci.
Pa, pa.

| Lionsgate a răspuns:

Depinde de varsta si daca mergeti in grup, preturile variaza intre 3-5 lei, casa groazei 4-8lei

Întrebări recente