| EnjoyTheSilence a întrebat:

Ieri mi-am facut blog si as vrea sa aflu si parerea voastra in legatura cu el http://anewreasonforlife.blogspot.com/ Ce as mai putea sa postez?

Răspuns Câştigător
| TheBlueWolf a răspuns:

Pai,deocamdata blogul tau este unul nu bun, foarte bun.Totusi eu (un tampit disperat dupa stiri si noutati la nivel global / mondial) ti-as recomanda sa iti sporesti "fanii" prin postarea zilnica a noutatilor de tip stiri.Ai mai putea sa adaugi niste melodii ceva si nu uita, din cand in cand sa mai schimbi una alta pentru a nu intra intr-o stare de monotonie absoluta.Keep Goingwinking

2 răspunsuri:
| EnjoyTheSilence explică:

Multumesc frumos pentru aprecieri si sugestii.Voi tine cont:*

| TheBlueWolf a răspuns:

Inca ceva si eu sunt artist si as vrea sa "critic" putin lucrarile tale.Sunt foarte bune intr-adevar ai talent, nu il lasa sa se piarda deoarece nu multi dobandesc acest dar natural.Reusesti sa redai expresia faciala extrem de bine. Tine-o tot asa si studiaza poti ajunge departe cu asta.As aprecia sa mai postezi pe blog unele lucrari ^_^.