| Elena0210 a întrebat:

Imi dati si mie niste siteuri cu jocuri? Vreau in special jocuri pentru baieti.Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| anonim_4603 a răspuns:

Pai intra pe www.pog.com sau. ro
si gasesti de tot felul

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Gasesti jocuri pe apexdc!

| mikey a răspuns:

Buna.
Intra pe site-ul asta. E f. super e si pentru.baieti si pentru.fete.Vezi ca sunt mai multe titluri action... puzzle, ...etc
http://www.y8.com/tags/Action
Sper ca-ti plac:P

| Elena0210 explică:

Merci da as vrea siteuri de pe care sa pot descarca jocuri[pentru fratele meu]

| Duster a răspuns:

Buna.Incearca pe dragongamez, atentie nu dragongames, a 2-a varianta e gresita, prima e buna. oricum acolo sunt mooooolllte jocuri, distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti dau niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ggb.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu scrii jocuri cu masini s-au cu motoare