| Maria_2244 a întrebat:

imi dati si mie un site cu status misto si rare va rog frumos?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Mesc de funda =x

| cute a răspuns:

-Viata e doar un drum asa cum ţi-am mai spus. Si drumul meu e din nicăieri spre început!

-Si realizez ca pot sa uit tot. Ca si cum n`ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum. Poate am pierdut ce`aveam pentru altceva mai bun.

-Sunt putini la care tin si pleaca... departe din vina mea sau pur si simplu pleaca... Si cine imi poate promite ca intr-o zi o sa se intoarca?

-Zambesc, imi aprind tigara te privesc. Spun ca plec tu imi zici "Te iubesc!". N-am de gand sa mai stau in prteajma ta. Prea mult rau mi-ai facut ca sa mai pot sta!

-O vezi? Nu e trista chiar deloc. Zambeste suav, are privirea de foc. E fericita si o stii bine. Dar ea deja nu se mai gandeste la tine!

happy

Si zambetul ei parca`i sters, e mort, fara scantei.Nu are niciun interes. Dar tu inca o vrei! love struck

-Ma gandesc la fostul' iubit.Si cand zic iubit inseamna ca l-am iubit! Stii ca niciodata n'o sa scapi de ce ti'e frica.Ma gandesc ca maine'i doar o zi tampita!

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

Întrebări recente